
ПодБутылку
Упаковка Паперова Під Пляшку Goods Trade 320х100х50 Чорний 3215
610 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3215
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Під Пляшку Goods Trade 320х100х50 Чорний Внутр Сторона 3215
Цвет: бурий крафт, одна сторона (внутрішня) — чорна.
Розміри: 320х100х50
Щільність: 70 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро-пакет.
В пакованні 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 32 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 70г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Ламінат |
| Колір | Чорний/Коричневий |
- Ціна: 610 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


