
100шт
Пакет-Саше Паперовий GT 420х250х80 Білий 100 шт/уп 4256
270 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 4256
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 420х250х80 Білий 4256
Колір/матеріал: білий крафт.
Розмір: 420х250х80.
Щільність: 45 г/м2.
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 80 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 270 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


