
Пакет Пакет Паперовий З Вікном Goods Trade 160х140х50+55 1155
490 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1155
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше з вікном під випічку, 160х140х50 вікно 55, 1000 шт./паковання
Колір: бурий крафт
Розмір: 160х140х50 + 55.
Щільність: 40 г/м2.
В пакованні 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 16 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Вікно, мм | 55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт Жиростойкий |
| Колір | Світло-Коричневий |
- Ціна: 490 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


