
Шаурма
Упаковка Паперова Під Шаурму GT 230х100х40 Коричневий 3230
430 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3230
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Шаурму GT 230х100х40 Крафт 3230
Колір/матеріал: коричневий крафт.
Розмір: 230х100х40.
Щільність: 40 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 430 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


