
Выпечка
Упаковка Паперова Під Випічку GT 230х170х30 Крафт 2310
552 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2310
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет під випічку 230х170х30
Колір: коричневий.
Розмір: 230х170х30 - (Випічка, фаст-фуд)
Щільність: 40 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в ящик.
В упаковці 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки і від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, оранжевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткий термін виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 30 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 552 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


