
ОПТ
Пакет Паперовий Блочний GT 250х140х350 Крафт 868
320 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 868
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 260х140х350 бурий крафт 80 г/м2 868
Розміри: 250х140х350 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 80гр/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 140 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 320 ₴/упаковка



