
ОПТ
Пакет Паперовий Блочниий GT 175х115х280 Крафт 191
230 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 191
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 175х115х280 бурий крафт 80г/м2 191
Розміри: 175х115х280 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 80гр/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 110 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 230 ₴/упаковка

