
100шт
Пакет-Саше Паперовий GT 340х220х60 Крафт 100шт/пач 3220
150 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 3220
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет 340х220х60, бурий крафт, 100 шт./пач.
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 340х220х60.
Щільність: 40 г/м2.
В пакованні 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 34 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 150 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


