
Пакет Паперовий З Ручками GT 320х160х350 Бурий 909Р
618 ₴/100 шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 909Р
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блочний З Ручками GT 320х160х350 Бурий Крафт
Розміри: 320х150х380 (Довжина * Ширина * Висота)
Щільність: 80 г/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 618 ₴/100 шт.

