
Пакет Паперовий GT 420х160х50 Крафт 100 шт/уп 5064
132 ₴/тис. шт.
- В наявності
- Код: 5064
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бумажный пакет-саше 420х160х50 бурый крафт 40г/м2 100шт/уп
Цвет/материал: бурый крафт.
Размер: 420х160х50.
Плотность: 40 г/м2
Бумажные пакеты упакованы в гофроящики.
В одном ящике 100 пакетов.
Наша компания может предложить Вам бумажные пакеты разных размеров (от 65 мм до 250 мм в ширину, и от 100 мм до 570 мм в длину), разного предназначения, разной плотности (от 35 до 90 г/м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісна 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 420 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 132 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


