
100шт/уп
Пакет-саше Паперовий 320х140х50 Білий Жиростійкий 100шт/уп 3250
100 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 3250
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-саше Паперовий 320х140х50 Білий Жиростійкий 100шт/уп 3250
Колір: білий
Розмір: 320х140х50
Щільність паперу: 45 г/кв. м
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 320 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 100 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


