
Упаковка Паперова Під Випічку GT 230х140х50 Крафт 1000 шт/уп 2317
530 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2317
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Випічку GT 230х140х50 Крафт 1000 шт/уп 2317
Колір коричневий.
Розмір: 230х140х50 - (Випічка, фаст-фуд)
Щільність: 50 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в гофроящик. У ящику – 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 530 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


