
Пакет-саше паперовий під хліб та хлібобулочні вироби 330х200х54 рожевий 100шт/уп 330Р
150 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 330Р
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий 330х200х54 Рожевий
Колір/матеріал: рожевий крафт
Розміри: 330х200х54
Плотність: 45г/м2
В упаковці 100 шт пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
- Ціна: 150 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


