
Пакет-саше паперовий під багет 440х80х50 коричневий 100шт/уп 44556
100 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 44556
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий 440х80х50 Під Багет Коричневий
Колір/матеріал: бурий крафт
Розміри: 440х80х50
Плотність: 40г/м2
В упаковці 100 шт пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
- Ціна: 100 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


