
Пакет-саше паперовий GT 210х70х30 Білий Крафт 100шт/уп 2852
60 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 2852
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 210х70х30 Білий Крафт 2852
Колір/матеріал: білий крафт
Розмір: 210х70х30
Щільність: 40 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в ящики гофро.
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 21 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 36р/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 60 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


