
Паперові Еко Пакети Для Продуктів 280х140х60 Крафт 2262
535 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2262
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові пакети ідеально підходить для упаковки різноманітної випічки, кондитерських та хлібо-булочних виробів, ковбасної та м'ясної продукції, сиру, фаст-фуду та іншого.
Колір/матеріал: Бурий крафт.
Розмір: 280х140х60.
Щільність: 40 г / м кв.
Паперові пакети упаковані в ящики гофро.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 535 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


