
Паперова Еко Упаковка Для Продуктів 340х220х60 Біла 100шт/уп 3229
135 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 3229
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперові пакети ідеально підходять для упаковки різноманітної випічки, кондитерських та хлібо-булочних виробів, ковбасної і м'ясної продукції, сиру, фаст-фуду та іншого.
Колір/матеріал: Білий / Крафт.
Розмір: 340х220х60.
Щільність: 55 г/м кв.
В одній упаковці 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 300 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 105 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 340 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 55г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 135 ₴/100 шт.


