
Упаковка Паперова Під Лаваш GT 360х250х50 Бурий Крафт 3261
891 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3261
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Лаваш GT 360х250х50 Бурий Крафт 3261
Колір/матеріал: коричневий крафт
Розмір: 360х250х50
Щільність: 40г/м2
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 360 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 891 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон

