
Топ продаж
Пакет Паперовий Під Шаурму GT 230х90х40 Чорний Жиростійкий 2342
787 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2342
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Під Шаурму GT 230х90х40 Чорний Жиростійкий 2342
Білий крафт
Щільність: 45гр / м2
Жиростійкий
Друк в один колір
В упаковці 1000 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріали пакету | Крафт-папір |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт білий |
| Тип | Пакет Паперовий З Боковим Розширенням |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 787 ₴/упаковка


