
Пакет Паперовий Блочний GT 260х140х350 Білий 100 шт/уп 80г/м2 869
460 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 869
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блоковий 260х140х350 Білий Крафт 869
Розміри: 260х140х350 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 80 г/м2
Матеріал: білий крафт
В упаковці 100 шт пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 140 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 460 ₴/100 шт.

