
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі 115х100х50 Жовтий Гласін 3665
376 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3665
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-саше для упаковки картоплі фрі, жиростійкий.
Колір / матеріал: Жовтий гласін, жиростійкий
Розмір: 115х100х50
Щільність: 65г / м кв.
Місткість: 120гр
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
Мінімальне замовлення від 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Щільність паперу | 65г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Місткість: | 120 грам |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Гласин |
- Ціна: 376 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


