
Упаковка Під Картоплю Фрі GT 115х90х0 Жиростійка 75г/м2 1116
324 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1116
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Під Картоплю Фрі GT 115х90х0 Жиростійка 75г/м2 1116
Колір / матеріал: Темно-Коричневий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х90х0
Щільність: 75г / м кв.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В упаковці 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 75 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт-папір |
- Ціна: 324 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


