
Новинка
Пакет Подарунковий Паперовий З Ручками 240х90х400 Крафт 12шт/уп ДАМА
160 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДАМА
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий Паперовий Пакет З Ручками 240х90х400 З Печаткою
Розміри: 240х90х400 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 100гр/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 12 пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Шнур |
| Колір | Коричневий |
| Щільність паперу | 100г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 160 ₴/упаковка

