
ОПТ
Пакет Паперовий З Ручками GT 210х110х280 Бурий 100 шт/уп 795Р
490 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 795Р
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блоковий З Ручками Goods Trade 210х110х280 Бурий Крафт 100шт/уп 795Р
Розміри: 210х110х280 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 70гр/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
Використовується в основному для закладів швидкого харчування,для упаковки фаст-фуд продукції з собою.А так само для зберігання одягу,гастрономії, упаковки хлібо-булочних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 110 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 490 ₴/упаковка


