
Черный
Пакет-саше Паперовий 230х90х50 Чорний Гласин 5090
80 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 5090
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Шаурму Goods Trade 230х90х50 Чорний Жиростійкий 5090
Колір/матеріал: чорний голосин
Розмір: 230х90х50
Щільність: 40 г/м2.
В одному ящику 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 80 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


