
140 шт/уп
Пакет Паперовий З Вікном 340х140х60 вікно 80 140шт/уп 3481
150 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 3481
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше з вікном під випічку, 340х140х60 вікно 80, 140шт / упаковка
Колір: бурий крафт
Розмір: 340х140х60 +80.
Щільність: 70 г / м кв.
В упаковці 140 пакетів
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливо Нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-которого Іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі Терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 34 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 70г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Вікно, мм | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Бурій Крафт |
| Колір | Світло-Коричневий |
- Ціна: 150 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


