
100 шт/уп
Пакет Паперовий З Вікном GT 180х100х60 вікно 50 Жиростійкий 100 шт/уп 1861
100 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 1861
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий З Вікном GT 180х100х60 вікно 50 Жиростійкий 100 шт/уп 1861
Колір: бурий крафт
Розмір: 180х100х60 +50.
Щільність: 36 г/м2
В упаковці 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 180 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Вікно, мм | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт Жиростойкий |
- Ціна: 100 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


