
Упаковка Паперова Під Хліб GT 340х100х40 Бурий Крафт 4035
580 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4035
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше для хліба, батону, хлібобулочних виробів
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 340х100х40
Щільність: 40 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 580 ₴/тис. шт.


