
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 150х120х40 Білий Жиростійкий 100 шт/уп 4002
90 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 4002
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 150х120х40 Білий Жиростійкий 100 шт/уп 4002
Колір/матеріал: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 150х120х40
Щільність: 70г/м кв.
В упаковці 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 90 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


