
100шт/уп
Пакет Пакет Паперовий Молочний GT 280х140х420 Бурий Крафт 100шт/пач 806
320 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 806
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет із прямокутним дном 280х140х420 бурий крафт 70г/м2 100шт/уп 806
Розміри: 280х140х420 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 90 г/м2
Матеріал: бурий крафт
Мінімальне замовлення від 100 шт.
В пачці 100 шт.
Використовується переважно для закладів швидкого харчування, для пакування фаст-фуд продукції із собою.А так само для зберігання одягу, гастрономії, паковання хлібобулочних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Щільність паперу | 90г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 320 ₴/100 шт.



