
100 шт/уп
Пакет Паперовий Блочний GT 125х75х240 Крафт 100 шт/уп 090
145 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 090
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 125х75х240 Бурий Крафт 100 шт/уп 090
Розміри: 120х85х250 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 60гр/м2
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 75 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 145 ₴/упаковка


