
Багет
Упаковка Під Багет З Вікном GT 570х100х40+60 1000шт/уп 4057
1 684 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4057
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Під Багет З Вікном 570х100х40+60 1000шт/уп 4057
Колір/Матеріал: бурий, крафт, жиростійкий
Розмір: 570х100х40+60
Щільність: 36г/м2
В упаковці 1000 пакетів з вікном.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 570 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 1 684 ₴/тис. шт.



