
Пакет-Саше Паперовий GT 230х110х40 Бурий Крафт 4113
440 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4113
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 230х110х40 Бурий Крафт 4113
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 230х110х40.
Щільність: 40 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 440 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


