
Пакет Паперовий Під Картоплю Фрі 140х120х40 Жиростійкий 120гр 4040
558 ₴/тыс. шт.
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4040
+380 (97) 012-11-18
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пакет Паперовий Під Картоплю Фрі 120гр Goods Trade 140х120х40 Жиростійкий 4040
Колір/матеріал: бурий крафт, жиростійкий
Розмір: 140х120х40.
Щільність: 65 г/м кв.
Мінімальне замовлення від 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие прозрачного окна | Нет |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 120 мм |
| Высота | 14 мм |
| Ручки | Нет |
| Плотность бумаги | 65г/м2 |
| Жиростойкий | Да |
| Вместимость: | 120 грамм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Goods Trade |
| Материал | Крафт |
| Цвет | Бурый |
- Цена: 558 ₴/тыс. шт.
- Способ упаковки: Гофрокартон


