
Пакет-саше Паперовий GT 115х100х50 Білий Жиростійкий 5050
480 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5050
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 115х100х50 Білий Жиростійкий 5050
Колір/матеріал: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х100х50
Щільність: 38г/м2
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В упаковці 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 115 мм |
| Матеріал | Целюлоза |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 38 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 480 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


