
Багет
Упаковка Паперова Під Багет GT 460х120х40 Бурий Крафт 4650
737 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4650
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Goods Trade 460х120х40 Бурий Крафт
Колір: бурий крафт
Розмір: 460х120х40
Щільність: 40 г/м2
В упаковці 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 460 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 737 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


