
Пакет Пакет Паперовий З Вікном Goods Trade 280х140х60 вікно 70 Бурий Крафт 6070
670 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6070
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Пакет Паперовий З Вікном Goods Trade 280х140х60 вікно 70 Бурий Крафт 6070
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 280х140х60 + окно 70
Щільність: 50 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 28 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 50г/м2 |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт Жиростойкий |
| Колір | Світло-Коричневий |
- Ціна: 670 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


