
Упаковка Паперова Під Випічку GT 320х160х60 Бурий Крафт 3219
712 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3219
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка паперова під випічку GT 320х160х60 Бурий Крафт 3219
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 320х160х60.
Щільність: 40 г / м кв.
Паперові пакети упаковані в ящики гофро.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 320 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 712 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


