
Шаурма
Упаковка Паперова Під Шаурму GT 280х100х40 Крафт 2812
574 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2812
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Пакет Паперовий Під Шаурму Goods Trade 280х100х40 Крафт 2812
Колір: бурий крафт.
Розміри: 280х100х40
Щільність: 40 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро-пакет.
В упаковці — 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 574 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


