
100шт
Пакет-саше Паперовий Goods Trade 170х70х40 Білий 100 шт./паковання 1740
55 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 1740/100
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше 170х70х40, білий Гласин, 45 г/м2, 100 шт./пач.
Матеріал: білий.
Щільність: 45г/м2. Жиростійка.
В пакованні 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Особливості | Жиростойкий |
| Щільність паперу | 45г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
| Тип | Пакет Паперовий З Боковим Розширенням |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 55 ₴/100 шт.

