
100шт
Упаковка Під Хот-Дог Класика GT 210х85 Білий 100 шт/уп 2850С
100 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 2850
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Під Хот-Дог Класика GT 210х85 Білий 100 шт/уп 2850С
Колір: білий
Без малюнку
Розмір: 210х85.
Щільність: 35 г/м2.
В упаковці 100 куточків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 35 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 100 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон

