
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 280х180х50 Бурячий Крафт 100шт/пач 2816
120 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2816
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше 280х180х50 бурий крафт, 40 г/м2, 100 шт./пач./пач.
Колір/матеріал: бурий крафт
Розмір: 280х180х50.
Щільність: 40 г/м2.
В пакованні 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 28 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
| Колір | Бурий |
- Ціна: 120 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


