
ОПТ
Пакет Бумажный Блочный GT 280х140х420 Бурый Крафт 806
320 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 806
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет із прямокутним дном 280х140х420 бурий крафт 70г/м2 806
Розміри: 280х140х420 (Довжина * Ширина * Висота)
Щільність: 70 гр/м2
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100шт
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Щільність паперу | 90г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 320 ₴/упаковка



