
100 шт/уп
Пакет Паперовий З Вікном GT 210х140х50+40 Крафт 40г/м2 100 шт/уп 2166
100 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 2166
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий З Вікном GT 210х140х50+40 Бурий Крафт 40г/м2 100шт/уп 2166
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 210х140х50 + 40
Щільність 40 г/м2
В упаковці 100 пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Вікно, мм | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 100 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


