
Пакет Паперовий Блочний GT 280х110х60 Крафт 128
280 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 128
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блочний GT 280х110х60 Крафт 128
Розміри: 280х110х60 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 65г/м2
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 65 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 280 ₴/упаковка


