
Пакет-Саше Паперовий GT 210х100х40 Білий 100шт/уп 4021
95 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 4021
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 210х100х40 Білий 100шт/уп 4021
Колір/Матеріал: білий, жиростійкий
Розмір: 210х100х40.
Щільність: 40 г/м2
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 95 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


