
Упаковка Паперова Під Багет 570х100х40 Білий 100 шт/уп 5715
187 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 5715
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет під багет 570х100х40 білий 39г/м2 100шт/уп
Колір/матеріал: білий.
Розмір: 570х100х40.
Щільність: 39 г/м2
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 570 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 39 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 187 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


