
Конверт Паперовий Монетний GT 153х110 Коричневий 100шт/уп 20011
100 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 20011
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конверт Паперовий Монетний GT 153х110 Коричневий 100шт/уп 20011
Колір/матеріал: коричневий крафт
Розмір: 153х110
Щільність: 60 г/м2.
В одній упаковці 100 конвертів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 153 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 100 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


