
Пакет Паперовий Блочний GT 320х150х380 Білий 908
624 ₴/100 шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 908
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 320х150х380 білий крафт 80г/м2 908
Розміри: 320х150х380 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 80 гр/м2
Матеріал: білий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 380 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Бічна складка | 150 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 624 ₴/100 шт.

