
Пакет-Саше Паперовий 140х70х30 Білий 100 шт/уп 0410
110 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 0410
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий 140х70х30 Білий Жиростійкий 0410
Матеріал: білий, жиростійкий
Щільність: 70 г/м2
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 30 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Пергамент |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 110 ₴/100 шт.


